Blok 1 - start 9:00

Poule j  8 Mat 1  GewKl. -24Kg ('10/'09

1e Kris           Postma               Judo Kings           (1kyu)
1e Wesley         de Vries             Judo Kings           (1kyu)
3e 22 Lennart     Montsma              Roelevink Sport      (1kyu)
4e 22 Charlotte   Bakker               Roelevink Sport      (1kyu)
4e 23 Milan          Houkes               Sportschool Poelstra (1kyu)

Poule j 11 Mat 1  GewKl. -30Kg ('10/'09)

1e Jarno          Melgers              Judo Kings           (1kyu)
2e Keano              Kulling              Judoschool Assen     (2kyu)
3e Ivan           van der Velde        Asahi Budover. Assen (2kyu)
4e Jade           de Vries             Roelevink Sport      (3kyu)

Poule j  8 Mat 1  GewKl. -24Kg ('10/'09)

1e Dejan          Lensink              Judo Witmarsum       (3kyu)
2e Ronin          Binkhuijsen          JES Dokkum           (3kyu)
3e Olaf           van der Heide        Judo Witmarsum       (3kyu)
4e Stan           Busstra              Roelevink Sport      (2kyu)
4e Jasper         van Eijl             Roelevink Sport      (1kyu)

Poule j 11 Mat 1  GewKl. -30Kg ('10/'09)

1e Inaya          Verharen             Kodokan Gorredijk    (4kyu)
2e Samul          Reitsma              Judo Kings           (5kyu)
3e Julian         Mulder               de Splittinge        (3kyu)
4e Jorrit        Dijkstra             Sportschool Poelstra (3kyu)

Poule j  9 Mat 2  GewKl. -27Kg ('10/'09)

1e Jarno          Veenstra             Judo Kings           (3kyu)
2e Dennis         de Jong              FMT Sport            (3kyu)
3e Jurjen         Schardon             Judo Edwin Steringa  (3kyu)
4e Sven           Waalderbos           Judoschool Assen     (3kyu)
4e Arvin          Lammers              Judoschool Assen     (3kyu)

Poule j 14 Mat 2  GewKl. -33Kg ('10/'09)

1e Wouter         Miedema              JES Dokkum           (6kyu)
2e Alwin          Hoeksma              Judo Kings           (1kyu)
3e Levi           Geijl                Roelevink Sport      (2kyu)
4e Benjamin       Bodewitz             Judovereniging Vos   (1kyu)
4e Alexander      Reitsma              Judo Kings           (2kyu)
     
Poule j  9 Mat 2  GewKl. -27Kg ('10/'09)

1e Rutger         Heeling              Judo Kings           (1kyu)
2e Shane          Langerijs            Judovereniging Vos   (1kyu)
3e Emmy           Sprenger             Judo Edwin Steringa  (2kyu)
4e Micha          Fennema              Sportschool Poelstra (2kyu)
4e Jurre          Hut                  Postma               (2kyu)
4e Navanyo        Weggers              Judo Bakker          (1kyu)

 

Blok 2 - start 10:40

Poule j 16 Mat 1  GewKl. -33Kg ('07/'06)

1e Damiano    de Jonge             Judovereniging Vos   (4kyu)
2e Matthijs   Luinstra             Judo Kings           (4kyu)
3e Haluk      Kuipers              Judo Bakker          (2kyu)
4e Ryan       Rinsma               FMT Sport            (4kyu)

Poule j 22 Mat 1  GewKl. +45Kg ('07/'06)

1e Judith     Groothoff            FMT Sport            (6kyu)
2e Winette    Poepjes              FMT Sport            (3kyu)
3e Jasmijn    Hoovenstat           Judoschool Hensema   (2kyu)
4e Thomas     Warringa             Judovereniging Vos   (1kyu)
4e Elze       Visser               Roelevink Sport      (2kyu)
4e Sebastian  Plantinga            Judoschool Hensema   (6kyu)
4e Douwe      Akerboom             Judo Ryu Drenthe     (4kyu)

Poule j 20 Mat 1  GewKl. -40Kg ('07/'06)

1e Naomi      Wilpstra             Postma               (4kyu)
2e Dyon       Vlieger              Vries Sportschool    (5kyu)
3e Ruben      Velda                Roelevink Sport      (5kyu)
4e Lennart    Koenhen              Judo Kings           (2kyu)

Poule j 13 Mat 2  GewKl. -30Kg ('07/'06)

1e Reitse jan Holtrop              Roelevink Sport      (4kyu)
2e Sabine     Wasse                Tachi Beilen         (4kyu)
3e Sil        Bergsma              Vries Sportschool    (4kyu)
4e John       Kasada               Judoschool Assen     (5kyu)
5e Gilbert    de Jong              JES Dokkum           (6kyu)

Poule j 18 Mat 2  GewKl. -36Kg ('07/'06)

1e Chris      Steens               Tachi Beilen         (3kyu)
2e Thimo      Nieswaag             Yuseigachi Norg      (4kyu)

Poule j 20 Mat 2  GewKl. -40Kg ('07/'06)

1e Silas      Vlaskamp             Postma               (6kyu)
2e Mark       Verstraten           Sportschool Poelstra (5kyu)
3e Meike      Renes                Yuseigachi Norg      (6kyu)

Poule j 16 Mat 2  GewKl. -33Kg ('07/'06)

1e Rick       van Kammen           FMT Sport            (6kyu)
2e Lars       Maats                Judoschool Oord      (4kyu)
3e Liuwe      van Overveld         Judo Kings           (6kyu)
4e Jurek      Cnossen              Roelevink Sport      (5kyu)

Blok 4 - start 14:00

Poule m  5 Mat 1  GewKl. -44Kg ('07/'06)

1e Isabel     Kiewiet              Yoko-Suma            (4kyu)
2e Doutzen    Polder van de        FMT Sport            (6kyu)
3e Sander     Onrust               Judoschool Assen     (2kyu)
4e Sara       Baptist              Judoschool Oord      (5kyu)
4e Anniek     Luimstra             Roelevink Sport      (1kyu)

Poule j  6 Mat 1  GewKl. -22Kg ('11/'10)

1e Hailey     Vijverda             FMT Sport            (2kyu)
2e Gradus     Bergsma              Judo Kings           (1kyu)
3e Friso      Elzinga              FMT Sport            (3kyu)
4e Quinn      van Dijk             Yuseigachi Norg      (2kyu)
4e Max        Rover                Roelevink Sport      (1kyu)
4e Thirza     Arends               Judo Ryu Drenthe     (1kyu)

Poule m  1 Mat 2  GewKl. -27Kg ('09/'08)

1e Elske      van der Veen         Judo Kings           (3kyu)
2e Lieke      Elzinga              FMT Sport            (5kyu)
3e Lieke      van der Woude        Roelevink Sport      (1kyu)
4e Jildou     Langhout             Sportschool Poelstra (1kyu)

Poule m  2 Mat 2  GewKl. -30Kg ('09/'08)

1e Lindsay    Joldersma            Judovereniging Vos   (4kyu)
2e Britt      Wasse                Tachi Beilen         (2kyu)
3e Silke      de Vries             Sportschool Poelstra (3kyu)
4e Njiske     Regeling             Sportschool Poelstra (2kyu)

Poule m  3 Mat 2  GewKl. -33Kg ('09/'08)

1e Chanoa     Benjamins            Judover. Koizumi     (4kyu)
2e Lindsay    de Graaff            Judo Ryu Drenthe     (4kyu)
3e Jorinde    van der Vaart        Roelevink Sport      (2kyu)

Poule m  4 Mat 2  GewKl. -33Kg ('07/'06)

1e Nikki      Kootstra             Roelevink Sport      (5kyu)
2e Rosalie    van der Meer         Judo Kings           (5kyu)
3e Anne Kim   Kempenaar            Judo Kings           (3kyu)
4e Nicole     van der Woude        Roelevink Sport      (2kyu)

Blok 3 - start 12:40

Poule j 15 Mat 1  GewKl. -33Kg ('08/'08)

1e Thijn      Poepjes              FMT Sport            (5kyu)
2e Jelte      Tolsma               Judo Edwin Steringa  (6kyu)
3e Flip       Stuiver              Judoschool Assen     (4kyu)
4e Devin      Vlaskamp             Postma               (6kyu)
4e Senne      Veenstra             Judo Kings           (6kyu)
 
Poule j 21 Mat 1  GewKl. -45Kg ('08/'07)

1e Thijs      Jager                Vries Sportschool    (3kyu)
2e Werner     Van der Kooi         JES Dokkum           (5kyu)
3e Isac       Boeh                 Judovereniging Vos   (4kyu)
4e Anke Lynn  Dijkstra             JES Dokkum           (2kyu)
4e Jakob      Klimstra             JES Dokkum           (3kyu)
4e Bryan      van Lier             JES Dokkum           (3kyu)

Poule j 10 Mat 1  GewKl. -27Kg ('08/'07)

1e Hessel     Keulen               Judo Kings           (4kyu)
2e Thian      Kuiper               Tachi Beilen         (5kyu)
3e Johan-Bart Postma               Judo Kings           (6kyu)
4e Yarne      Dotinga              Yuseigachi Norg      (5kyu)

Poule j 10 Mat 2  GewKl. -27Kg ('08/'07)

1e Silje      Tamminga             Judo Edwin Steringa  (3kyu)
2e Dylan      Leerling             de Splittinge        (1kyu)
3e Tim        Prins                Judo Ryu Drenthe     (1kyu)
4e Hisse      van der Velde        JES Dokkum           (3kyu)

Poule j 12 Mat 2  GewKl. -30Kg ('08/'08)

1e Geert      van der Veen         Judo Kings           (6kyu)
2e Kay        van Griethuijsen     Roelevink Sport      (3kyu)
3e Mark       de Bruin             Judo Kings           (2kyu)
4e Frederik   Weening              Judo Kings           (3kyu)
4e Beau       Kor                  Judoschool Assen     (2kyu)
4e Martijn    Visser               JES Dokkum           (3kyu)
4e Jarvin     Bosma                Roelevink Sport      (2kyu)

Poule j 15 Mat 2  GewKl. -33Kg ('08/'08)

1e Tijl       Mllers               Judo Kings           (3kyu)
2e Niels      Kramer               Vries Sportschool    (4kyu)
3e Jetse      Postma               Judo Kings           (2kyu)
4e Emiel      Koekoek              Judoschool Assen     (4kyu)
4e Daan       van Son              Yuseigachi Norg      (2kyu)

Blok 5 - start 15:10

Poule j  7 Mat 1  GewKl. -22Kg ('09/'08)

1e Ferron     Poelstra             Sportschool Poelstra (5kyu)
2e Bryan      van Dijk             Yuseigachi Norg      (3kyu)
3e Edze       Tijsma               Judo Kings           (4kyu)
4e Geljer     Soldaat              FMT Sport            (3kyu)

Poule j 17 Mat 1  GewKl. -36Kg ('09/'08)
 
1e Thomas     Boonstra             Sportschool Poelstra (6kyu)
2e Matthijs   Koenhen              Judo Kings           (3kyu)
3e Thomas     van Someren          Yuseigachi Norg      (4kyu)
4e Kyan       Jansen               Judo Ryu Drenthe     (4kyu)

Poule j 17 Mat 2  GewKl. -36Kg ('09/'08)

1e Lammert    Westra               Roelevink Sport      (1kyu)
2e Nick       Keizer               JES Dokkum           (1kyu)
3e Mark       Benjamins            Judover. Koizumi     (1kyu)
4e Iris       Moes                 Judover. Koizumi     (1kyu)
4e Nynke      Luimstra             Roelevink Sport      (1kyu)

Poule j 19 Mat 2  GewKl. -40Kg ('09/'08)

1e Jurre      Steenge              Kodokan Gorredijk    (4kyu)
2e Meimoena   Jalloh               Sportschool Poelstra (4kyu)
3e Keano      Lambeck              Judo Bakker          (1kyu)
4e Amerins    Banga                Judoclub Kollum      (4kyu)